Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

wtorek, 28 czerwca 2011

cz III spaceru po Muzeum w Ciechanowcu.....i koniec wycieczki .  Nie chciało mi się opuszczać tego miejsca . Oczywiście wrócę tam jeszcze raz , bo nie wszędzie zajrzałam . Z wycieczką z przewodnikiem można też zajrzeć do środka niektórych chat , więc muszę wrócić :)

POZDRAWIAM :)


7 komentarzy:

 1. Nieodmiennie z podziwem i wielką przyjemnością powędrowałam, serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow :) - dziś część Muzeum, którą najbardziej lubię :)Niezmiennie wygląda uroczo i zachwycająco.. I Kościół już stoi, w ubiegłym roku widziałam budowę. Wycieczka z przewodnikiem - bardzo fajna, polecam! Dzięki wielkie!!!! Pozdrowienia cieplutkie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Klimat drewnianej wsi to na pewno cudowne domy i zabudowania. My patrząc na te zdjęcia widzimy (w wyobraźni) ludzi;Wspaniałych Podlasiuków,życzliwych,żyjących bez pośpiechu za rzeczami nie ważnymi.Mających czas aby stanąć, z życzliwym uśmiechem zapytać ,,Co tam słychać sąsiadko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No tak,wchodząc do takiego domu trzeba sie koniecznie pokłonić progom.Nawet jakby się nie chciało...

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudne gąski...a ten kogut na płocie....klimatyczne miejsce, warto tam wrócić...pozdrawiam Mona....

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcia można oglądać wiele razy Ja tak bardzo lubię skanseny że mogłabym tam zamieszkać. Dlatego chętnie do Ciebie zaglądam zawsze jest coś ciekawego.Pozdrawiam


  ,

  OdpowiedzUsuń
 7. O Matko Bosko , co za miejsce !!!!!!Moj zachwyt siega zenitu !!!! Moja kochana jezdzij jak najczesciej na wycieczki!!!! Zdjecia przepiekne! Drzwi-moja slabosc przepiekne!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...