Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

niedziela, 2 stycznia 2011

Dziadek Mróz u naszych wschodnich sąsiadów...


Dziadek Mróz przychodzi do Rosjan w Nowy Rok...wraz ze swoją wnuczką Śnieżynką...a jego dom jest w miejscowości Wielki Ustiug..Czyż nie jest piękny...?


5 komentarzy:

 1. witaj kohanie diekuje za odwiedziny na moim blogu.musisz koniecznie podzielic sie wiedza na temat nalewek . ja zaczelam robic niedawno i ciagle odkrywam nowe smaki. Dziadek mroz super.uwielbiam ogladac stare ruskie bajki .sa najpiekniejsze na swiecie.

  OdpowiedzUsuń
 2. całe dzieciństwo wierzyłam w Dziadka Mroza:) i w to, że to on maluje lodem takie piękne kwiaty na starych oknach u babci:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Baśniowo, pięknie, uroczo... Dziadek Mróz ma w sobie bardzo dużo uroku. To jest taki tajemniczy, bajeczny, mroźny urok - coś na kształt nieśmiertelnych baśni Andersena... Gratuluję pomysłu i cieszę się, że ktokolwiek pamięta jeszcze o starym bajaniu. Bo Mikołaj kreowany przez Coca-Colę ma się nijak do klimatów mojego dzieciństwa. Dziękuję za radość oglądania tego poczciwego staruszka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję za miłe słowa..ostatnio strasznie polubiłam kulturę rosyjską, a szczegolnie ich sztukę, bedę pisac o niej częsciej... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nas zawsze straszyli dziadkiem mrozem, że przyjdzie ruski i wywiezie na białe niedźwiedzie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...