Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

sobota, 3 września 2011

Moje miasto

 Lato ucieka powoli od nas , czuje się to w powietrzu i kolorach . Tak jak przed nadchodząca wiosną tak teraz , gdy dni są coraz krótsze , wieczory chłodniejsze - robię porządki  , przygotowuję dom do jesieni . Porządkuje tez pliki w komputerze . Zdjęć cała masa i tu i tam ! Zazdroszczę tym co umieją zachować  ład w szufladzie czy  komputerze . Ja nie potrafię , choć co i raz postanawiam sobie  , że będę  regularnie wyrzucać do kosza co niepotrzebne . I tak w koło macieju....

Przy okazji przeglądania zdjęć , znalazłam - upalne lato . Lato 2010 w moim mieście . Tegoroczne takie nie było . Na zdjęciach uwieczniłam zabawy dzieci na naszym rynku w strugach wody  płynących , tryskających ze szlauchów  , które położyły białostockie wodociągi  jako atrakcję i dla ochłody przed upałami .
Tak było rok temu..może , za rok będzie tak ciepło ? :))

BIAŁYSTOK  - LATO 2010Eh..tak było.. mam nadzieję , że za rok będzie dużo słońca :)) Teraz szykujmy się do jesieni też jest piękna . Pozdrawiam  !

14 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia.Białystok to tak daleko ale też blisko ,mamy sporo przyjaciół pochodzących z Podlasia aaa właściwie większość tych których nazywamy przyjaciółmi pochodzi właśnie z tej pieknej ziemi. Chyba mętalnie ze sobą współgramy :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie byłam w Białymstoku, a zdjęcia są zachęcające i zapraszające, by miasto zobaczyć. Może kiedyś :))

  Pozdrawiam :)

  Ada

  OdpowiedzUsuń
 3. jejciu, fantastyczne te fontanny! Pomysł z tym prysznicem świetny!
  A ja za dwa tygodnie bawię się na Podlasiu na weselu :))))) I do Białowieży w sentymentalną podróż się wybieram :) Mam co wspominać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ech Mona kochana, ale w tym roku lato uciekło nam zbyt szybko, pośpiesznie...nie dało się sobą nacieszyć...pozostaje nadzieja, że jesień będzie złota...

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne zdjęcia - Białystok jest cudny:) A lata to właściwie nie było, jak to powiedziała moja Młodzież w pracy - była ciepła wiosna i od razu jesień :(((
  Pozdrowienia cieplutkie!

  OdpowiedzUsuń
 6. byłam w Białymstoku w okolicznościach, które nie były miłe, już kiedyś o tym pisałam ale chyba wróciłabym tam do Ciebie pooglądać to piękne miasto. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia są piękne, miejmy nadzieję że jesień wynagrodzi nam za lato.Jesień jak zechce potrafi być cudowna. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze letnio.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeszcze nie czuję, że jesień nadchodzi, na razie ma być jeszcze ciepło i tym się cieszę, a jesień też trzeba pokochać....tegoroczne lato choć kaprysne to dla mnie bardziej na TAK niż w zeszłym roku, takie niemilosierne upały wykańczają mnie i choć czasmi tęskniłam za ciepełkiem to jednak czułam się o wiele lepiej....ładnie pokazałaś swoje miasto....pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne zdjęcia.
  Ja nie lubię lata, ale już teraz zaczynam się zachwycać urokami i kolorami jesieni. A za kilka godzin wyruszę na spacer po Białymstoku (moim mieście). Może gdzieś się miniemy?
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie wiedziałam, że Białystok ma takie sympatyczne centrum. Coraz bardziej ciągnie mnie w Twoje strony - głównie za sprawą Twoich fantastycznych zdjęć i opisów. Mam nadzieję, że przyszłe lato będzie takie, jak to, które uwieczniłaś :) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale frajda, dla dzieciaków i dorosłych, pomoczyłaś stópki wtedy? pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 12. zdjęcia są świetne-pełne dynamiki!
  Mąż mnie też goni do porządków w komputerze, ale na razie skończyło się na tym, że mam jeden folder ze zdjęciami z podfolderami:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Też mam zdjęcia z kurtynami wodnymi, być może z tego samego dnia (niedziela?), wtedy też było takie światło :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...